Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Łasku Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Łasku

Pracownicy

Czcionka:

Kontakt Email: kontakt@lask.naszzgm.pl

Kierownik - Iwona Stolarek-Molenda: iwona.stolarek@lask.naszzgm.pl

Główna Księgowa - Izabella Ziębaczewska: izabella.ziebaczewska@lask.naszzgm.pl

Inspektor ds. Pracowniczych i Księgowości - Alicja Sobczak: alicja.sobczak@lask.naszzgm.pl

Inspektor ds. Administracji - Justyna Dobroszek: justyna.dobroszek@lask.naszzgm.pl

Inspektor ds. Technicznych  - Krzysztof Kubka: krzysztof.kubka@lask.naszzgm.pl

Podinspektor ds. Księgowości - Karolina Witczak: karolina.witczak@lask.naszzgm.pl

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Listopad 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny